נערות ליווי יוקרתיות

נערות ליווי

נערת ליווי והלכתי סביב אחד אחר, כרע כניסה של כל בחור. לקיחת פירור ממנה אני ליקק את איבר המין הזכרי. כל אחד היה עדיין די התהליך המייגע, הנבנית ליווי. אותו לטעום קצת ומלוחים אך אני מעריך את הטעם. באמצעות הלשון שלי משכתי את החנויות, לערבב עם מיץ פוסי, לתוך הפה שלי, בלע אותו. ליחך את מצפה ברז נקיים כמו נערת ליווי לא זהה הוא אומר, עת מצץ לי את הילדה. העברת לי את הפה עד ראש ברז מתנשקים אותה בעדינות עשה לו לגמרי הפישוט שוב. נערת ליווי כבר אכל את תרגול מול האיש לתוך הגרון שלה. אני מכחיש אני יכול לנסות זה עם ליווי  קשות. פתיחת הפה שלי אני תגית העבר שלו דיק שפתי, לתוך הפה שלי. היה למרבה הפלא החום אך עם 2-3  זה לא היה לו חצי אורך. לחיצה עליו קצת יותר למטה אני שירותי ליווי  בלשוני על הצד התחתון של דיק. אני יכול להרגיש אותה פרכס בפה. משיכה לאחור קצת עכשיו שימוש בלשוני להתערבל סביב הראש שלי התחיל להרגיש באמת פוסי מעקצץ שוב. שירותי ליווי , אני באמת זונה אשר אהבו פוסי, תרגול.

את הקצב של אותו ראש מטה את הקשאים הגל גדל. אני יכול לשמוע צלילים שירותי ליווי לצד אותי, שהרשים אותי יותר. רוצה להיות פרו ברז פראייר כמו נערת ליווי אני ניסה לקבל אותו כל הדרך הטובה ביותר בפה. הראשון של הזוג משתדל לא ברצונה לסתום ומגובה. שלי מהנה גרון ובעיות נשימה עמוקה באמצעים של האף שלי בעבר ברצונה לסתום את דיק מגלשות במקום, לתוך גרוני. הקדושים חרא, פעם הייתי עמוק throating מפלצת לאיבר המין. פגע בנחיר השמאלי ודם התחיל לנזול pubes שלי עשוי להרגיש באמת את הסנטר והפה שלו הרגשתי בביצים. התפרק לו ברז היה ריגוש, ידעתי שזה התפקיד שלי. נעים לעין, היות מרוצה סקס נחמד לקבל שכר עבור אותה, כן, זה היה בשבילי. הצבת את ידו על הגבה שלי הוא דוחף את הראש שוב את דיק ליווי בתל אביב מתוך הפה שלי. אני תוהה בליבי אם היו לי לבצע דבר אחד רע. פשוט את ההיפך. נשים, שכב על הספה יחד עם ראשי שלך תלויה על נשק, האיש שלי הנחה. נערת ליווי משכו את מול האיש והניח אותה על הגב עם הראש שלה כפופים אחורה על הספה. אני מראה למצב שלה. עכשיו, הוא המשיך, לשפשף את pussies.

נערת ליווי הרגליים התאחדה שלנו אנו בחנו לחה ליווי. כל גיא עבר את הקצוות של ספה ולסכן את הרהיטים הפוכים נערות ליווי בתל אביב מול פניהם. הראשון הוא פותח לי את הפה עם היד שלו ולאחר מכן מעבירה את הראש שלו דיק בפה. אני שפשוף clit שלי. אני כל כך נרגש אני מוכן לא משנה שהוא רוצה. עם הראש שלי במקום כוחות הוא תרגול שלו כל הדרך שבה הפה שלי דרך אל גרוני. אני כמעט ולא יכול לנשום. לאחר מכן הוא מתחיל עמוק כמו ותעסוקה דחוף ולאחר מכן נשלף. חוזרים על זה לרגע הוא שולף את דיק מאסיבי של הפה שלי ולאחר מכן שבתוכה הוא עמוק לתוך גרוני. הרוק שלי פקקים כל הפנים שלי. אני מרגישה את ידו מסביב לצוואר. את הווים מול יד בחלק האחורי של הראש. הוא שומר על פני זיון הוא נותן לי. אני מחרחר עבור מיזוג אבל בבוקר נערות ליווי בתל אביב . דיק שלו תחושה קשה יותר ויותר, בחלק העליון של הגברת הוא הולך הנבנית בתוך הפה שלי. הפנים שלי היא שלי מצופה וירק, וטף על הרצפה. הוא לוקח זמן קצר יותר משיכות השוהים גרוני יותר מאשר לפני. הוי שלי זוה קטן למדי שלך הולך לתפוס הנבנית שלי כמו שהוא יורה את הגרון.

Read more »

Topic : Environment - Genre : Diary